2015/11/17

Penihuge

W seksie ważniejszy jest pędzel 
a potem to jak nim malujesz!

STRONA PRODUCENTA
Powiedzenie to najbardziej oddaje istotę problemu. Mały rozmiar penisa nie może za dużo zdziałać w łóżku. Tylko duży penis + odpowiednie umiejętności doprowadzą każdą partnerkę do rozkoszy. Dowiedz się jak szybko i bezboleśnie można powiększyć swojego członka.

Funkcjonujące w świadomości społecznej przekonanie, że rozmiar penisa ma znaczenia zawiera dużą część prawdy. Co więcej niektórzy sądzą, że to umiejętności się liczą, ale co wtedy kiedy umiejętności nie wystarczają? Odpowiednia technika nie zniweluje tego niedostatku. Wybór pozycji, które dedykowane są dla mężczyzn z małym przyrodzeniem niewiele zmienia, ponieważ zazwyczaj podczas stosunku penis "wypada" z pochwy i nie zapewnia odpowiedniego tarcia.

Rozmiar męskich narządów płciowych można poprawić za pomocą dostępnych na rynku suplementów diety. Stosując kapsułki Penihuge na powiększenie penisa nie trzeba narażać się na stres, który wiąże się z różnorodnymi zabiegami. Jest to sposób najprostszy a zarazem bezbolesny. Preparaty tego typu pomagają nie tylko zwiększyć rozmiar penisa ale i wpływają też na jego grubość. Dodatkowo Penihuge wzmacnia erekcję i wydłuża czas stosunku!

PENIHUGE – Wojuj mieczem jakiego ona pragnie

Innowacyjny preparat Penihuge jest doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie chwil i miłosnych doznań w łóżku razem z partnerką. Jest dobrym rozwiązaniem na powiększenie penisa ponieważ charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem skuteczności. Systematyczne spożywanie preparatu wpływa na lepsze ukrwienie a członek zaczyna zwiększać swoje rozmiary. Do ciał jamistych następuje zwiększony przepływ krwi przez co tkanki zaczynają się rozciągać. Poprzez wpływ na mechanizmy adaptacyjne w niedługim czasie rozmiar penisa może powiększyć się nawet o 6-7 cm.

A teraz pochwal się co możesz i działaj...

Jeśli chodzi o technikę i sam przebieg stosunku, upodobania kobiet są różne. Zazwyczaj wolą być zdominowane niż "dominujące". W łóżku władzę wolą oddać w ręce mężczyzny. Kobiety choć mają bujną wyobraźnie i fantazje, niechętnie głośno o tym rozmawiają. Każdy stosunek daje kobiecie inną satysfakcję. Z pośród wszystkich propozycji Kamasutry, poniżej proponujemy te w których ułożenie ciała kobiety sprawia jej największą satysfakcję.


 • Od tyłu – jest to ulubiona pozycja wszystkich kobiet, które uwielbiają być zdominowane. W tej pozycji partner lepiej stymuluje punkt G i zapewnia intensywniejszy orgazm.
 • Pozycja misjonarska – kobiety cenią sobie poczucie bliskości, umożliwia ona kontakt wzrokowy, pocałunki oraz pieszczoty.
 • Łyżeczki – pozycja, która zapewnia odpowiednią stymulację pochwy a także pozwala na pieszczoty piersi w tym czasie i pobudzenie łechtaczki. 

8 komentarzy:

 1. dużo jest na rynku tych wynalazków jak powiększacze ale TEN WYMIATA. kupiłem sobie go na spróbę i faktycznie mi falus urósł i zgrubiał, teraz zawsze lepiej wygląda jak jest większy bo laska moja jest wymagająca

  OdpowiedzUsuń
 2. też to brałem na powiększenie i teraz już jest z nim lepiej

  OdpowiedzUsuń
 3. mój hujek jest większy po tych tabletkach

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie dobre tylko trochę drogie

  OdpowiedzUsuń
 5. polecam te tabletki jako powiększacze bo jak używałem popmkę to sobie ran narobiłem

  OdpowiedzUsuń
 6. moja pała jest teraz duża i gruba. wziąłem trzy opakowania

  OdpowiedzUsuń