2016/10/11

Mam malego penisa

Mam małego penisa co robić? 

Mam małego penisa o tym mężczyźni często myślą choć z wiadomych przyczyn o tym głośno nie mówią. Mały penis nie spełnia wymagań kobiet mających duże wymagania. Ten wyznacznik męskości wystawiany jest na próbę nie raz. Przecież pokazujemy się na plaży, na basenie czy prywatnie w łóżku. 


Mam małego penisa tak myśli statystyczny Kowalski

I dobrze robi! Penis o wymiarach 7-12 cm nie jest w stanie zadowolić odpowiednio kobiety. Mały penis wypada podczas stosunku, nie sprawia odpowiedniego tarcia. Tak dzieje się na codzień u znacznej części par uprawiających seks.

 A więc mam małego penisa co robić?


Napewno nie rozciągać penisa jakąś pompką ponieważ można go uszkodzić. Wtedy jaki to wstyd kiedy złamiesz penisa albo nabawisz się zaczerwienionych miejsc. Wygląda to jak jakaś choroba przenoszona drogą płciową. W historii medycznej zdarza się dużo przypadków mężczyzn, którzy poprzez pompowanie pompką złamali swojego penisa. Dziennie jest to około 5-9 przypadków.

Pewnym i sprawdzonym rozwiązaniem są tabletki na porost penisa. Np. Penihuge są bardzo znane i sprawdzone. Ich sposób dawkowania jest prosty bo wystarczy codziennie łykać jedną tabletkę. Czyż to nie łatwiejszy sposób? Ani partnerka nie zobaczy, ani nie zrobisz sobie uszkodzeń na pensie. Tabletki na porost penisa są dostępne w internecie. Nawet nie trzeba ich kupować w aptece i przynosić sobie wstydu. Jest to krępujące patrzeć w oczy pani aptekarce i prosić o tabletki na porost penisa. Dużo łatwiej jest wklepać w klawiaturę penihuge i na stronie producenta sobie zamówić. Kurier przywiezie Ci dyskretną paczuszkę i zaczynasz kurację powiększającą rozmiary członka.

Teraz już nie pomyślisz mam małego. Tabletki na porost penisa powiększają jego długość oraz grubość. Penis jest masywniejszy, jest większy w stanie spoczynku oraz wzwodu. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy mają okazałe penisy. Choć nie mówią o tym głośno w swoich cichych fantazjach często marzą o takim seksie. Zaskocz swoją kobietę a przede wszystkim spraw jej orgazm jakiego nie miała.

2 komentarze:

  1. ja też mam małego penisa chciałbym żeby mi urósł

    OdpowiedzUsuń
  2. ja powiększyłem penisa tabletkami

    OdpowiedzUsuń